4Dance
Angeles dance group
AT Studio Domino
Coda company dancing
Dance center Marverci
Danceline stuido
Dancers 4 you
Elements Community
Enveloppé
Fantasy DC Praha
Free time academy
hd Dance
HPM dance studio Pardubice
Hraběnky Kamenice
Cheeky Cheerky Hradec Králové
Mikro krů Dům dětí a mládeže Jindřichův Hradec
Modern dance studio
Motus Třebíč
Out of bounds
PS Hroch Pardubice
Rinceoirí Junior
RM Dance
S.arah Tábor
SC Nextyle
Spider dance company Plzeň
Steels
STK Gebert Ústí nad Labem
Storm ballet studio
T Bass Hradec Králové
T Bass Pardubice
Taneční akademie Plzeň
Taneční skupinu impuls
TC Backstage
TCO Dance Plzeň
TG Magicstar Cheb
TK Besta Chrudim
Tleskačky Česká Kamenice
TS Be free
TS Česká Třebová
TS Demo
TS Glamour Sokolov
TS Hazard Jesenice
TS Mirabel
TS Mirákl
TS Muse Holice
TS Oliver
TS Ridendo
TS Smot Týniště nad Orlicí
TŠ Stardance Chomutov
TŠ Žába Veselý nad Lužnicí
Unique Plzeň
VIVAjump
Vyhlášení Baby
Vyhlášení Děti
Vyhlášení Dospělí
Vyhlášení Senioři
Wiggle dance
ZUŠ dance Klatovy
Taneční sport
Best Dance Group 2017
01_Praha - 18. 3.02_Plzeň - 19. 3.03_Chrudim - 25. 3.04_Most - 26. 305_Jindřichův Hradec - 1. 4.06_Zlín - 9. 4.07_Třinec - 15. 4.08_Praha - MČ - 22. 4.
4DanceAngeles dance groupAT Studio DominoCoda company dancingDance center MarverciDanceline stuidoDancers 4 youElements CommunityEnveloppéFantasy DC PrahaFree time academyhd DanceHPM dance studio PardubiceHraběnky KameniceCheeky Cheerky Hradec KrálovéMikro krů Dům dětí a mládeže Jindřichův HradecModern dance studioMotus TřebíčOut of boundsPS Hroch PardubiceRinceoirí JuniorRM DanceS.arah TáborSC NextyleSpider dance company PlzeňSteelsSTK Gebert Ústí nad LabemStorm ballet studioT Bass Hradec KrálovéT Bass PardubiceTaneční akademie PlzeňTaneční skupinu impulsTC BackstageTCO Dance PlzeňTG Magicstar ChebTK Besta ChrudimTleskačky Česká KameniceTS Be freeTS Česká TřebováTS DemoTS Glamour SokolovTS Hazard JeseniceTS MirabelTS MiráklTS Muse HoliceTS OliverTS RidendoTS Smot Týniště nad OrlicíTŠ Stardance ChomutovTŠ Žába Veselý nad LužnicíUnique PlzeňVIVAjumpVyhlášení BabyVyhlášení DětiVyhlášení DospělíVyhlášení SeniořiWiggle danceZUŠ dance Klatovy
09_Praha - MČ - 23. 4.10_Zlín - MM - 29. 4.11_Zlín - MM - 30. 4.12_Chrudim - MČ - 6. 5.13_Chrudim - MČ - 7. 5.14_Bánská Bystrica - MS - 13. 5.FINAL CHAMPIONSHIPVelké finále Praha
Taneční skupina roku 2016TMD CUP 2018
Sportovní aerobikKrasobrusleníBěhAkrobatický Rock´n´RollHokejCheerleadingMažoretkyModerní gymnastika